Škola Plánice

Aktuální informace k přijímacím zkouškám najdete zde:

Další informace najdete na webu České televize - ČT EDU, kde je velký průvodce přijímačkami, a také mnoho materiálu pro přípravu - videa, pracovní listy, praktické rady.

Významné ocenění pro žáka naší školy ! Štěpán Zimmer z deváté třídy byl oceněn od společnosti SCIO za třetí nejlepší výsledek v testování z matematiky v celém Plzeňském kraji! Skvělý počin, gratulujeme, Štěpáne!

V úterý 16. ledna proběhla ve škole přednáška Libora Marka na téma "Pravěk", které se zúčastnili žáci 4., 5. a 6. třídy. Informace o akci přímo od jednoho z žáků najdete na stránce Ze života školy

V úterý 9. ledna se žáci osmé a deváté třídy zúčastnili semináře na téma Finanční gramotnost. Naučili se základní dovednosti, aby porozuměli financím a dokázali s nimi nakládat v různých životních situacích. Foto z akce najdete ve  Fotogalerii

Jídelníček na období do 23. 2. 2024 najdete jako obvykle v sekci Jídelna

Program Didakta – pro žáky zdarma i při domácím použití!

Každý žák se nyní může cvičit ve svých vědomostech pomocí programového vybavení Didakta i doma. Pro správnou funkci programu je potřeba instalace prohlížeče, návod najdete zde.

Potřebný žákovský PIN byl rozeslán zákonným zástupcům přes mail nebo Školu OnLine. Tento PIN není povoleno dále šířit!

Ze života školy

Nejdůležitější termíny