Škola Plánice

Krásné hudební dopoledne zažili ve středu 1. února žáci prvního i druhého stupně - ti menší si zazpívali lidové písně a ti větší se zase dozvěděli něco o broucích .. vlastně Beatles :-) Další informace najdete v sekci Ze života školy.

Na podzim loňského roku se naše škola zúčastnila Národního testování žáků devátých tříd. Škola dopadla velmi dobře a výsledky v matematice dokonce řadí školu mezi 10% nejúspěšnějších škol v republice vůbec.

Zvláštní ocenění za mimořádný výkon navíc získal žák deváté třídy, Jakub Turjanica. Gratulujeme všem žákům i jejich pedagogům!   Ocenění najdete také v sekci Ze života školy.

Ve středu 18. 1. 2023 proběhlo v Klatovech okresní kolo dějepisné olympiády. Naši školu reprezentovali žáci 9. třídy - Eliška Kohoutová a Jakub Turjanica. V silné konkurenci skončila Eliška na 14. místě, Jakub obsadil 5. příčku. Oběma patří velká gratulace!    Mgr. Dušan Kučera

Jídelníček na období od 6. 2. 2023 do 16. 2. 2023 najdete jako obvykle v sekci Jídelna.

Upozorňujeme na nové ceny obědů od 1. 2. 2023! Podrobný výpis najdete v sekci Jídelna/Cena stravného.

Ze života školy

Nejdůležitější termíny